Hobby

CHIŃSKA SYMBOLIKA W NOWEJ LIMITOWANEJ EDYCJI SCYZORYKA «HUNTSMAN YEAR OF THE OX

Data publikacji: 2020-10-30

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CHIŃSKA SYMBOLIKA W NOWEJ LIMITOWANEJ EDYCJI SCYZORYKA «HUNTSMAN YEAR OF THE OX

Kategoria: Hobby

 

Rok 2021 w chińskiej kulturze ogłoszony został „Rokiem Wołu”. Victorinox pragnąc uczcić ten znak zodiaku oraz Chiński Nowy Rok, stworzył  limitowaną edycję scyzoryka Huntsman «Year of the Ox». Łącząc szwajcarską precyzję z symboliką wschodu otrzymano ekskluzywne narzędzie, którego wyznacznikiem są niezawodność, siła i doskonałość.

Limitowana edycja Huntsman «Year of the Ox» jest hołdem złożonym symbolowi Wołu w 2021 roku i jego ponadczasowym wartościom szczerości, determinacji oraz siły. Tutaj wszystko ma swoje znaczenie i nie ma mowy o przypadku. Stąd też Victorinox stworzył kolejną kolekcjonerską edycję scyzoryków bazującą na chińskich znakach zodiaku. Tym razem to właśnie Wół pojawił się na okładkach scyzoryka. Zwierzę te jest symbolem siły, wytrwałości, cierpliwości i pracowitej natury, co wiąże się z produktami Victorinox, wykonanymi ze słynącą z doskonałości szwajcarską precyzją. Na uwagę zasługują okładki scyzoryka. Klasyczną czerwień zestawiono z dynamicznym rysunkiem woła w kolorze złota. Akcent postawiono na jego rogi, oznakę siły, które wyróżniono białą barwą.

Nie tylko wzór stanowi atrakcję tego wyjątkowego modelu. Warta uwagi jest również jego praktyczność. Scyzoryk ten wyposażony został w szereg przydatnych narzędzi, w tym m.in.: w duże i małe ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek i butelek, nożyczki, pęsetę czy mini śrubokręt.

Edycję limitowaną Huntsman «Year of the Ox» wyprodukowano wyłącznie w liczbie 8 000 sztuk, gdzie 8 jest szczęśliwa cyfrą w kulturze Chin. Zapakowany został w specjalne, ozdobne pudełko upominkowe. Całość wraz z jego certyfikatem stanowią doskonały prezent dla kolekcjonerów lub osób urodzonych w roku woła.

Victorinox słynie z ponad 130-letniego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości noży w Szwajcarii. Marka gwarantuje, iż wszystkie noże i narzędzia są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy element ma dożywotnią gwarancję na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne. Wszystkie noże spełniają bardzo wysokie standardy jakości Victorinox i są w 100% wyprodukowane w Szwajcarii.

Szczegóły

Narzędzia

duże ostrze
małe ostrze
korkociąg
otwieracz do puszek z
małym śrubokrętem
otwieracz do butelek ze
 śrubokrętem
przyrządem do ściągania izolacji
rozwiertak, szpikulec
breloczek
pęseta
wykałaczka
nożyczki
hak wielofunkcyjny
piła do drewna
mini śrubokręt
wysokość: 21 mm
długość: 91 mm
waga: 99 g

Cena: 390 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy