Imieniny

Jak zapraszać na imieniny?

Jak zapraszać na imieniny?

Jak zapraszać na imieniny?

Jeżeli urządzamy przyjęcie imieninowe, powinniśmy wybrać sposób zaproszenia wybranych osób na to przyjęcie. Możemy zrobić to osobiście, ale jeżeli jest to trudne, czy mieszkamy w pewnej odległości od tych, których chcemy zaprosić, możemy zadzwonić. Jeżeli zaproszenie ma być bardziej formalne, możemy wysłać list z zaproszeniem lub specjalnie w tym celu przygotowane zaproszenie.

Jednak kiedy zapraszamy najbliższych znajomych, czy wypada posłużyć się Internetem? Uważam, że tak. Skoro kontaktujemy się z nimi na codzień za pomocą maila, gg lub innego komunikatora, to dlaczego nie zapytać w ten sam sposób o to, czy przyjdą na imieninowego grilla lub innego rodzaju imieninowa imprezę?

Poza tym, jeśli zadzwonimy przez telefon Internetowy, będzie to raka sama rozmowa, jak przez inny telefon. Czy kiedy wyślemy pięknie przygotowane zaproszenie mailem, będzie to to samo co list? Uważam, że można wysłać takie zaproszenie elektroniczne. Jest tylko jedna uwaga: wysyłamy je tym osobom, o których wiemy, że korzystają z poczty elektronicznej. Jeśli wiemy, że ktoś sprawdza ją raz w tygodniu i nie ma nacodzień dostępu do Internetu – lepiej wysłać zaproszenie pocztą lub skontaktować się z tą osobą telefonicznie.

Powrót 16.08.2006.

Similar Posts