Hobby

Festiwal Marek w Szczecinie – czy będzie nowy Rekord Polski?

W ramach Festiwalu Marek, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 19-20 września 2020 roku, będzie miała miejsce wyjątkowa próba ustanowienia Rekordu Polski przez znanego, polskiego satyryka i ilustratora - Henryka

Data publikacji: 2020-09-15

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Festiwal Marek w Szczecinie – czy będzie nowy Rekord Polski?

Kategoria: Hobby

 

W ramach Festiwalu Marek, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 19-20 września 2020 roku, będzie miała miejsce wyjątkowa próba ustanowienia Rekordu Polski przez znanego, polskiego satyryka i ilustratora – Henryka Sawkę. Rekordowe wyzwanie, którego podejmie się artysta będzie polegało na wykonaniu jak największej liczby rysunków w ciągu 1 godziny! 

Ustanawianie Rekordu Polski rozpocznie się w sobotę, 19 września o godzinie 14:00 i potrwa dokładnie 1 godzinę. Obecna na miejscu sędzina Biura Rekordów zweryfikuje finalną liczbę rysunków i w przypadku odnotowania sukcesu artysty – wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągniecie.

Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni miejskiej w okolicach lokali festiwalowych marek w al. Wojska Polskiego (między pl. Zwycięstwa i pl. Szarych Szeregów), skwer przy al. Wojska Polskiego 42.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/festiwal-marek-w-szczecinie/

A to już wiesz?  Komiks Marvela o Czarnej Panterze w edycji limitowanej na eBay

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy