Hobby

KOLEJNA ODSŁONA AKCJI MAŁY KAZIMIERZ – NIEZWYKŁA PODRÓŻ NA MADAGASKAR

Już w najbliższy weekend – 27 i 28 kwietnia br. – od godziny 12.00, w Galerii Kazimierz odbędzie się kolejna edycja akcji Mały Kazimierz. Tym razem organizatorzy wydarzenia zabiorą najmłodszych na

Data publikacji: 2019-04-26

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KOLEJNA ODSŁONA AKCJI MAŁY KAZIMIERZ – NIEZWYKŁA PODRÓŻ NA MADAGASKAR

Kategoria: Hobby

 

Już w najbliższy weekend – 27 i 28 kwietnia br. – od godziny 12.00, w Galerii Kazimierz odbędzie się kolejna edycja akcji Mały Kazimierz. Tym razem organizatorzy wydarzenia zabiorą najmłodszych na Madagaskar. W programie m.in. warsztaty kreatywne oraz gry i zabawy z ciekawymi nagrodami.

 

„Mały Kazimierz” to cykliczne spotkania, których celem jest przybliżenie najmłodszym kultur i zwyczajów z różnych zakątków świata. W ramach najbliższej edycji, wszystkich odwiedzających Galerię Kazimierz zabierzemy na egzotyczny Madagaskar. W programie zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji, mówi Anna Kusior-Jabłońska, Manager ds. Marketingu Galerii Kazimierz.

 

ODKRYJ TAJEMNICZY MADAGASKAR

Już w najbliższą sobotę, Klienci Galerii będą mogli poznać wszystkie tajemnice Madagaskaru. Na odwiedzających obiekt czekają warsztaty kreatywne poświęcone tworzeniu zabawek z materiałów pochodzących z recyclingu. Dzięki temu, dzieci od najmłodszych lat będą kształtować w sobie proekologiczne postawy. W ramach poczęstunku, spróbować będzie można ryżu szafranowego lub kokosowego z bananem.

Dodatkowo, najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w grach i zabawach z ciekawymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek (m.in. Zara, H&M, Reserved, Empik, Smyk, GoSport), liczne punkty usługowe i gastronomiczne, multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi oraz market Carrefour Premium. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. To pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IREEF w Polsce. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE.

A to już wiesz?  Festiwal Marek w Szczecinie - czy będzie nowy Rekord Polski?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy