Hobby

#NIFILTRUJEMY

Zapraszamy na imprezę #NIFILTRUJEMY. W otwartej pracowni artystów z warszawskiego studia 77 INK będzie można zobaczyć kilka wyjątkowych sesji pokazowych i sprawdzić, jaki tatuaż pasuje do prawdziwie #niefiltrowanej

Data publikacji: 2017-09-09

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #NIFILTRUJEMY

Kategoria: Hobby

 

Zapraszamy do Lublina na imprezę #NIFILTRUJEMY. W otwartej pracowni artystów z warszawskiego studia 77 INK będzie można zobaczyć kilka wyjątkowych sesji pokazowych i sprawdzić, jaki tatuaż pasuje do prawdziwie #niefiltrowanej natury. 

#NIEFILTRUJEMY. Projekt tatuaż 
godz. 16-22, Błonia pod Zamkiem – trzy strefy, najlepsi tatuatorzy i nieograniczone możliwości wydobycia swojej prawdziwej, niefiltrowanej natury 
• STREFA PROJEKT TATUAŻ – bądź współtwórcą wyjątkowego, tatuażowego arcydzieła. Dołóż swoją kreskę do całości! 
• STREFA MISTRZOW TATUAŻU połączona z KONKURSEM TATUAŻY – otwarta pracownia artystów z warszawskiego studia 77 INK. W programie m.in. dziaranie na żywo zwycięzców konkursu #NIEFILTRUJEMY Projekt Tatuaż, sesje pokazowe i wiele innych niespodziewanych zdarzeń. 
• STREFA PRZYMIERZ SIĘ DO TATUAŻU – sprawdź, czy tatuaż odpowiada Twojej #niefiltrowanej naturze. Testuj setki wzorów i wybierz taki, który wyrazi Twoje prawdziwe JA!

http://bit.ly/2vU3Wvf

A to już wiesz?  Decoupage | Empik Posnania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy