Hobby

Olympus prezentuje zestawy rejestratorów dźwięku do zadań specjalnych

Marka Olympus wprowadza nowe zestawy z rejestratorami dźwięków serii LS. Produkty powstały z myślą o dziennikarzach, influencerach, filmowcach oraz osobach nagrywających

Data publikacji: 2020-03-04

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Olympus prezentuje zestawy rejestratorów dźwięku do zadań specjalnych

Kategoria: Hobby

 

Marka Olympus wprowadza nowe zestawy z rejestratorami dźwięków serii LS. Produkty powstały z myślą
o dziennikarzach, influencerach, filmowcach oraz osobach nagrywających podcasty.

Seria LS to rodzina kompaktowych rejestratorów produkowanych przez markę Olympus. Urządzenia te charakteryzują się m.in. wysoką jakością nagrywanego dźwięku oraz zgrabną konstrukcją. Modele LS-P1 oraz LS-P4 należą do najmniejszych rejestratorów w swojej kategorii typu High-Resolution Audio (pliki dźwiękowe, które gwarantują wyższą jakość nagrań niż w przypadku tych dostępnych na płytach CD). LS-P4 umożliwiają nagrywanie w częstotliwości od 20Hz do 20kHz oferując przy tym najwyższej jakości dźwięk stereo. Rejestratory dźwięku Olympus będą dostępne w czterech zestawach:

Zestaw dla filmowca, vlogera i Youtubera – zestaw pozwala nagrywać wideo z najwyższą jakością dźwięku. Rejestrator może zostać wykorzystany jako mikrofon „na kamerze” jak również jako samodzielne urządzenie do nagrywania. W zestawie znajdziesz przewód 3,5 mm i adapter, dzięki którym połączysz rejestrator z aparatem. Dodatkowo, w nowym oprogramowaniu LS-P4 znajdziemy funkcję “Klapsa Filmowego”, która ułatwi synchronizację dźwięku.

 

Zestaw reporterski – w skład tego zestawu wchodzi rejestrator LS, dwa mikrofony krawatowe oraz przejściówka z podwójnym wejściem 3,5 mm TSF, która umożliwia nagrywanie dwóch rozmówców jednocześnie. Do zastosowań ogólnych Olympus rekomenduje model LS-P1 w zestawie z jednym  mikrofonem krawatowym, który, ze względu na niewielki rozmiar, stanowi alternatywę dla nadajników bezprzewodowych.

 

Zestaw podcastera – osoby decydujące się na ten pakiet, oprócz urządzenia LS, otrzymają: przewód USB, osłonę przeciwwiatrową oraz elastyczny mini statyw, który doskonale izoluje od hałasów i wibracji. Zestaw umożliwia nagrywanie podcastów bezpośrednio na rejestrator lub komputer.

 

Zestaw z mikrofonem – rekomendowany jest przez Olympus do uniwersalnych zastosowań. W jego skład wchodzi rejestrator oraz pojedynczy mikrofon krawatowy posiadający wielokierunkową charakterystykę z zakresem rejestrowanych częstotliwości od 100 Hz do 10 000 Hz. Zestaw sprawdzi się zarówno podczas nagrywania rozmów, jak i vlogów.

A to już wiesz?  Znamy już zwycięzców konkursu PORTA BY ME

 

Cena i dostępność.
Nowe zestawy z Olympus LS będą dostępne w ofercie wybranych dystrybutorów w sugerowanych cenach:
 

LS-P1 zestaw z mikrofonem – 599 zł,
LS-P1 zestaw podcastera – 649 zł,
LS-P1 zestaw filmowy – 649 zł,
LS-P1 zestaw reporterski – 699 zł,
LS-P4 zestaw podcastera – 899 zł,
LS-P4 zestaw filmowy – 899 zł.

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy