Hobby

Uchwyć dobre chwile z FeiyuTech

Zbliża się wyjątkowy okres, który spędzamy w gronie bliskich, rozmawiając, śmiejąc się i snując plany na nowy rok. Jak uchwycić ten wyjątkowy klimat w ujęciach

Data publikacji: 2017-12-19

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Uchwyć dobre chwile z FeiyuTech

Kategoria: Hobby

 

Nadchodzącego okresu świątecznego nie sposób wyobrazić sobie bez zapachu pieczonego karpia, pierników, blasku ozdób choinkowych i pozytywnych emocji związanych ze spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi przy jednym stole. Chciałoby się móc zatrzymać wspomnienia tych chwil możliwie długo i uchwycić ich niepowtarzalny klimat.

Oczywiście, by uwiecznić uśmiechy, rozmowy i okrzyki zachwytu przy odpakowywaniu prezentów wystarczy smartfon lub poręczny kompakt. Wyjątkowe sytuacje wymagają jednak wyjątkowych środków. Jakich?

Weź do ręki aparat, kamerę lub telefon, zamontuj go na gimbalu i kręć. Urządzenie to sprawi, że ujęcia będą niesamowicie płynne – trochę jakbyś na te dni, zatrudnił operatora kamery.

Jak to działa?

Gimbal, to urządzenie które wygładza ruch kamery lub utrzymuje jej położenie, bez względu na ruch operatora. Różne tryby pracy pozwalają uzyskać profesjonalne i efektowne ujęcia. Jednym z najciekawszych modeli na rynku jest z pewnością FeiyuTech A1000, który jest kompatybilny z bezlusterkowcami, aparatami kompaktowymi, a dzięki specjalnemu adapterowi – także ze smartfonami.

FILM:

Inspirujący prezent

Tak to już niestety z podarunkami bywa, że czasami tracimy nimi zainteresowanie, jeszcze nim igły spadną z choinki. Co zatem sprawia, że niektóre z nich są prawdziwym strzałem w dziesiątkę? Na dłużej zostają z nami te, które inspirują i pozwalają popisać się kreatywnością. Wiesz już komu z Twoich bliskich taki prezent sprawiłby największą radość?

 

www.feiyu-tech.pl

https://www.instagram.com/feiyutech/

https://www.facebook.com/FeiyuTechPolska

A to już wiesz?  WALENTYNKOWE UPOMINKI - WARSZTATY KREATYWNE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy