Hobby

Zoom na modę – wygraj w konkursie „W swarzędzkim obiektywie”

Lubisz modę? Fotografia to Twoja pasja? Zgłoś się do konkursu „W swarzędzkim obiektywie” w kategorii „Zoom na modę”. Podziel się z nami zdjęciami i wygrywaj

Data publikacji: 2019-09-17

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zoom na modę – wygraj w konkursie „W swarzędzkim obiektywie”

Kategoria: Hobby

 

Lubisz modę? Fotografia to Twoja pasja? Zgłoś się do konkursu „W swarzędzkim obiektywie” w kategorii „Zoom na modę”. Podziel się z nami zdjęciami i wygrywaj nagrody.

ETC Swarzędz zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs dedykowany jest dla wszystkich chętnych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą zaprezentować swoje prace. By wziąć udział w kategorii „Zoom na modę”, której Centrum jest patronem, wystarczy wysłać zdjęcie ulubionej stylizacji na adres [email protected] Wiele inspiracji można znaleźć w samej galerii handlowej, a nawet na miejscu zrobić sesję. Dla zwycięzcy ETC przygotowało nagrodę specjalną – indywidualne spotkanie ze stylistką, która przeprowadzi analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Specjalistka podpowie również jak kompletować strój, by doskonale się prezentować na każdą okazję. W trakcie zakupowego szaleństwa ufundowanego przez Centrum, podczas którego do wykorzystania będzie 500 złotych – będzie też doradzać w czym nam do twarzy.

„Zoom na modę” to nie jedyna kategoria w konkursie. Zdjęcia mogą dotyczyć również ulubionego miejsca, relacji z wycieczki rowerowej oraz ukochanego pupila.

Warto spróbować. Do wygrania także inne ciekawe nagrody o równoważności 500, 200 i 100 złotych w zależności od zajętego miejsca.

Zgłoszenia do konkursu trwają do dnia 20 września. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej: https://www.swarzedzki.pl/wp-content/uploads/2019/07/Konkurs-2019-regulamin.pdf

A to już wiesz?  Znamy zwycięzców warszawskich eliminacji Caffè Vergnano Best Barista 2019

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy