Hobby

W Ciechanowie po raz kolejny ustanawiają Rekord Polski w liczbie rycerzy

Dokładnie 7 września 2019 roku na Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, w ramach wydarzenia “XV spotkania z historią”, odbędzie się kolejna spektakularna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób w stroju

Data publikacji: 2019-08-20

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Ciechanowie po raz kolejny ustanawiają Rekord Polski w liczbie rycerzy

Kategoria: Hobby

 

Dokładnie 7 września 2019 roku na Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, w ramach wydarzenia “XV spotkania z historią”, odbędzie się kolejna spektakularna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób w stroju rycerzazgromadzonych jednocześnie w jednej lokalizacji. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy bez względu na wiek i płeć!

Aby udało się ustanowić rekord potrzeba przynajmniej 100 rycerzy, dlatego przybywajcie tłumnie! Start rekordowej próby zaplanowano na godzinę 12:00. 

Ustanawianie Rekordu Polski w ilości rycerzy rozpocznie całą imprezę pod nazwą XV Spotkania z historią. Organizatorem jest Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, natomiast za próbę bicia rekordu odpowiada Stowarzyszenie Wrzuć na Luz. Podczas wydarzenia będzie sporo akcentów rycerskich w postaci turnieju rycerskiego oraz gali profesjonalnych walk rycerskich.

Więcej informacji: http://biurorekordow.pl/event/xv-spotkania-z-historia/

A to już wiesz?  Iron VR zapowiada pierwszy autorski tytuł z portfolio

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy